Trendet e Interierit
2018

2018 vjen më bukur se kurrë më parë. Në fund të vitit 2017, një ekip ekspertësh të industrisë bën një parashikim për vitin e ardhshëm dhe treguan se çfarë cilat do ishin super trendet në vitin 2018.

Trendet e Interierit
2018

2018 vjen më bukur se kurrë më parë. Në fund të vitit 2017, një ekip ekspertësh të industrisë bën një parashikim për vitin e ardhshëm dhe treguan se çfarë cilat do ishin super trendet në vitin 2018.

D-Lite Lift

Sistemi me teknologjine më të fundit për ngritjen e kanatave pa mentesha

D-Lite Lift

Sistemi me teknologjine më të fundit për ngritjen e kanatave pa mentesha

Trendi i paneleve
2016-2017

Trendet e fundit të paneleve janë një rikjimim i ndjesisë së drurit, gurit dhe metalit. Koleksioni më i fundit tashmë në pikat e shitjes ORNO.

Trendi i paneleve
2016-2017

Trendet e fundit të paneleve janë një rikjimim i ndjesisë së drurit, gurit dhe metalit. Koleksioni më i fundit tashmë në pikat e shitjes ORNO.


Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/geraldoa/orno.al/libraries/nextend/smartslider/slider.php on line 753

TRENDET E INTERIERIT
2018

2018 VJEN MË BUKUR SE KURRË MË PARË.

D-Lite Lift

Sistemi me teknologjine më të fundit për ngritjen e kanatave pa mentesha

Trendi i paneleve
2016-2017

Koleksioni më i fundit tashmë në pikat e shitjes ORNO.


Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/geraldoa/orno.al/libraries/nextend/smartslider/slider.php on line 753

Kush jemi ne?

ORNO është themeluar, në vitin 1995 në Tiranë, kryeqytetin e Shqiperisë. Ajo operon në industrine e mobilerise...

zbulo me shume

Orno, Shqiperi

Doreza Berfino, Orno

Dorezat

Dorezat janë elementi i fundit i mobiljes tënde pamvarësisht stilit të ambientit, qofte ai tradicional apo modern...

zbulo me shume

Bango Pune, Orno

Bango Pune

Koleksioni më i ri i panele per 2016/17 është bashkim i përsosur i drurit, guri dhe metalit. Këtë vit koleksioni Kronodesign vjen me 11 dekore te reja...

zbulo me shume

Shinat Smart, Orno

Shinat Smart

Shinat Smart janë një nga teknologjitë më të avancuara në fushën e mobilerisë. Ato lejojne që mobiljet të krijojne levizje ekstra, i cili është një nga elementet kyç në mjediset e brendshme.

zbulo me shumë

Makineritë e shërbimit, Orno

Makineritë e shërbimit

ORNO punon me makineritë me teknologjinë më të fundit. Sigma Impact dhe K 500 është një nga makineritë më të mira për punë...

zbulo me shumë

Partnerët

  • Berfino
  • Capor
  • Kronospan
  • Samet
  • CG Feramenta
  • Metalica
  • Kulikidi

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentHikashopsocial has a deprecated constructor in /home/geraldoa/orno.al/plugins/content/hikashopsocial/hikashopsocial.php on line 13

Rreth Orno

Na Ndiqni

Keni nevojë për ndihmë?

Na telefononi @
Cel: +355 (0) 6970 777 07

Orno logo

Zyra Qëndrore

Rr. Teodor Keko, Unaza e Re, Pallati Pelivani, Kati 1 1044,Tirane, Shqipëri

Magazina

Magazina 1 - Shkozet, Durrës
Magazina 2 - Maminas