short_type_hinge_with_ball_catch_for_non-bored_glass_doors_1704983383
short_type_hinge_with_ball_catch_for_non-bored_glass_doors_1704983383short_type_hinge_with_ball_catch_for_non-bored_glass_doors2_354048293star-hinge_1493561858

Mentesha xhami të shkurtra me kapje topi për dyer xhami

  • Këndi i hapjes:180°.
  • Aplikohet në kapakët e dyerve prej xhami. Vecanërisht i përshtatshëm për sistemet e muzikës.
  • Shpimi i xhamit nuk është i nevojshëm.
  • Vendosni xhamin me kujdes nën menteshë dhe fiksojeni me vidë brozi.
  • Të përshtatshme për derë qelqi me përmasa maksimale e 350 mm gjerësi, lartësi 800 mm dhe 6 mm trashësi.

Opsionet e vidës

  • Ø3,5x16 mm vidë chipboard

 

Montimi i kryqit

Materiali: Çeliku
Finitura: Nikel
Boshti është vertikalisht i rregullueshëm.


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentHikashopsocial has a deprecated constructor in /home/geraldoa/orno.al/plugins/content/hikashopsocial/hikashopsocial.php on line 13

Rreth Orno

Na Ndiqni

Keni nevojë për ndihmë?

Na telefononi @
Cel: +355 (0) 6970 777 07

Orno logo

Zyra Qëndrore

Rr. Teodor Keko, Unaza e Re, Pallati Pelivani, Kati 1 1044,Tirane, Shqipëri

Magazina

Magazina 1 - Shkozet, Durrës
Magazina 2 - Maminas