1_597353072
1_59735307223

Kollone ushqimesh dopjo me kosha metalik

 Ky mekanizëm përdor kuzhineta të rrumbullakta rrështqitëse.
• Kapaciteti mbajtës për trupin është 50 kg dhe për derën është 25 kg
• Kur dera është e hapur, pjesa e prapme vjen para.
• Ky produkt ka 2 opsione koshash, te drunjtë dhe me metal.

Lartësia e Kabinetit: 600 mm-1850 mm

Gjerësia e Derës së Jashtme:  450 mm-600 mm


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentHikashopsocial has a deprecated constructor in /home/geraldoa/orno.al/plugins/content/hikashopsocial/hikashopsocial.php on line 13

Rreth Orno

Na Ndiqni

Keni nevojë për ndihmë?

Na telefononi @
Cel: +355 (0) 6970 777 07

Orno logo

Zyra Qëndrore

Rr. Teodor Keko, Unaza e Re, Pallati Pelivani, Kati 1 1044,Tirane, Shqipëri

Magazina

Magazina 1 - Shkozet, Durrës
Magazina 2 - Maminas