star_track_hinge_15_330216856
star_track_hinge_15_330216856star_track_hinge_15_2_1324767544star-hinge_124420202

Menteshë Star Track 15°

  • Këndi i hapjes: 110˚
  • Diametri i kupës: 35 mm
  • Thellësia e kupës: 11,2 mm
  • Trupi i menteshës: Zamac
  • Kupa e menteshës: Çelik
  • Finitura: Nikel
  • Adj Thellësia : ±3 mm
  • Mjet i lirë dhe montimi i thjeshtë dhe çmontimin e dyerve të kabinetit. Vetëm një prekje në mekanizmin Track është i mjaftueshëm për lirimin dhe rregullimin e dyerve të kabinetit.

Opsionet e vidës

  • Ø3,5x16 mm vidë chipboard

 

Montimi i kryqit

Materiali: çeliku
Finish : Nikel
Boshti është vertikalisht i rregullueshëm.


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentHikashopsocial has a deprecated constructor in /home/geraldoa/orno.al/plugins/content/hikashopsocial/hikashopsocial.php on line 13

Rreth Orno

Na Ndiqni

Keni nevojë për ndihmë?

Na telefononi @
Cel: +355 (0) 6970 777 07

Orno logo

Zyra Qëndrore

Rr. Teodor Keko, Unaza e Re, Pallati Pelivani, Kati 1 1044,Tirane, Shqipëri

Magazina

Magazina 1 - Shkozet, Durrës
Magazina 2 - Maminas