Roza dhe Bluja janë shumë më të vjetrën- Zgjidhjni ngjyrën më dëfryese dhe kreative për fëmijët tuaj

  • Visite: 3754
Roza dhe Bluja janë shumë më të vjetrën, Orno

Dekorimet e dhomave për fëmijë blu-për-djem dhe rozë-për-vajza, mund të sfidohen për shumë arsye. Për shembull, ju doni të largoheni nga traditat, ose ju mund të keni dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë në te njëjten dhomë, kështu që roza ose blu nuk do të ishin ideja më e mirë që ju keni patur. Cilado qoftë arsyeja përse dëshironi të dekoroni nënjë ngjyrë gjinore neutrale, nuk do të thotë të që ju duhet me shndërroni këtë dhomë në të verdhë të zbehtë.

Lexo më shumë

Makineritë e shërbimit

  • Visite: 1857
Makineritë e shërbimit, Orno

ORNO punon me makineritë me teknologjinë më të fundit. Sigma Impact dhe K 500 është një nga makineritë më të mira për punë të avanucuara me drurin dhe panelet.

lexo më shumë

D-Lite Lift Assembly

  • Visite: 535

Karakteristikat levizëse të sistemit D-Lite japin një komfort maksimal tek dyert e mobiljeve me hapje nga lart. Dyert e kabinetit mund të happen sipas gradacionit të dëshiruar.Sistemi i hapjes D-Lite është projektuar dhe prodhuar me perspektivën inovative të Samet për të mbuluar cdo hapësirë në kabinet. Katër Opsionet standarde ngjyra e D-Lite përshtaten më së miri me dizajne të reja mobilje.

lexo më shumë

6 gjërat që duhet të konsideroni para se të zgjidhni doreza për mobiljen tuaj

  • Visite: 2040
Doreza për mobiljen tuaj, Orno

6 gjërat që duhet të konsideroni para se të zgjidhni doreza për mobiljen tuaj.
Dorezat janë elementi i fundit i mobiljes tënde pamvarësisht stilit të ambientit, qofte ai tradicional apo moder. Ato vijnë në të gjitha llojet e materialeve dhe format dhe vërtetë mund të ndihmojë për të krijuar stilin e vecantë dhe natyrën e hapësirës. Por si mund të dini se cila është më e përshtatshmja për ju? A do të shkonte më shumë një dorezë më dekorative që do ti rezistonte kohës? Ja 6 gjërat që duhet të keni parasysh teksa vendosni cilat doreza të merrni:

Lexo më Shumë

Shinat Inteligjtente (Smart Slide)

  • Visite: 1603
Shinat Inteligjtente (Smart Slide), Orno

Shinat Inteligjente ose Shinat Smart janë një nga teknologjitë më të avancuara në fushën e mobilerisë. Ato lejojne që mobiljet të krijojne levizje ekstra, i cili është një nga elementet kyç në mjediset e brendshme për një funksionalitet sa më të plotë.

Lexo më Shumë


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentHikashopsocial has a deprecated constructor in /home/geraldoa/orno.al/plugins/content/hikashopsocial/hikashopsocial.php on line 13

Rreth Orno

Na Ndiqni

Keni nevojë për ndihmë?

Na telefononi @
Cel: +355 (0) 6970 777 07

Orno logo

Zyra Qëndrore

Rr. Teodor Keko, Unaza e Re, Pallati Pelivani, Kati 1 1044,Tirane, Shqipëri

Magazina

Magazina 1 - Shkozet, Durrës
Magazina 2 - Maminas