Shërbimet tona

Orno ofron disa shërbime bazë për klientët; nga prerje paneleve deri tek transporti.
Sherbimet qe ofrojme jane ne baze te porosive te klienteve.Me makineri te grupit SCM,kryejme prerje te te gjitha llojeve te paneleve sipas permasave te porositura ,bordime me borde Abs ose Pvc te te gjithe llojeve te kanatave per mobilje,frezime dhe shpime vrimash per montues te ndryshem,etj.Kompania ofron transportin falas,per te gjitha llojet e artikujve qe ne disponojme.

Prerje panele të ndryshme

Me makineritë më të mira të grupit SCM dhe duke përdorur teknologjinë më të fundit, Orno ofron prerje të paneleve sipas përmasave të ndryshme. Këto përmasa duhet të specifikohen nga klienti

Bordim kanata

Mobiljet kanë nevojë për bordimin e kanatave, dhe Orno ofron edhe këtë shërbim. Kanatat bordohen me tenie PVC dhe ABS. Për më shumë informacion kliko këtu.

Frezim

Frezimi është një process që lejon konfiguracionin dhe përpunimin e sipërfaqes së një paneli sipas preferencave të caktuara të klienitit.

Shpim

Orno mundëson edhe shpim në produktet e saj, në varësi të nevoja të caktuara të klientit.

Paketim & Transport

Produktet e ofruar paketohen dhe transportohen nga Orno. Kjo në varësi të kushteve të klientit, si për shëmbull sasi e madhe. Në këtë mënyrë klienti mund të ndihet i sigurtë se produktet nuk do të demtohen gjatë rrugës.


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentHikashopsocial has a deprecated constructor in /home/geraldoa/orno.al/plugins/content/hikashopsocial/hikashopsocial.php on line 13

Rreth Orno

Na Ndiqni

Keni nevojë për ndihmë?

Na telefononi @
Cel: +355 (0) 6970 777 07

Orno logo

Zyra Qëndrore

Rr. Teodor Keko, Unaza e Re, Pallati Pelivani, Kati 1 1044,Tirane, Shqipëri

Magazina

Magazina 1 - Shkozet, Durrës
Magazina 2 - Maminas