Makineritë e shërbimit

  • Hits: 1474

ORNO punon me makineritë me teknologjinë më të fundit. Sigma Impact dhe K 500 është një nga makineritë më të mira për punë të avanucuara me drurin dhe panelet.

Ajo ka thika teke, dhe rreze te kontrollueshme nga sistemet komjuterike të modifikueshme sipas nevoja të klienteve tanë. Kjo makineri është e projektuar për të prerë panele me madhësi të ngurta druri, chipboards, panele MDF, kompresatat shumështresore si dhe panelet fibër.

Është fleksibël dhe elektronike. Lejon një përshtatje sipas cdo nevoje dhe në dispozicion për kërkesat e ndryshme produktive.

Avantazhet e Sigma Impact dhe K 500
- Kllapat lundruese: e garantuar deri në rezultatit e fundit.
- Tabele e zgjeshme sipas fryrjes së ajrit
- "Wincut": puna e bërë më e thjesht se kur pasi ka zgjidhe automatike dhe të personalizuar
- "Flexcut": arrin të përpunoj shumë panele në të njëjtën kohë, që shpejtëson kohën e procesimit.

Tagged under: orno aksesore mobilierie

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentHikashopsocial has a deprecated constructor in /home/geraldoa/orno.al/plugins/content/hikashopsocial/hikashopsocial.php on line 13

Rreth Orno

Na Ndiqni

Keni nevojë për ndihmë?

Na telefononi @
Cel: +355 (0) 6970 777 07

Orno logo

Zyra Qëndrore

Rr. Teodor Keko, Unaza e Re, Pallati Pelivani, Kati 1 1044,Tirane, Shqipëri

Magazina

Magazina 1 - Shkozet, Durrës
Magazina 2 - Maminas