Koleksioni I Paneleve Kronodesign 2016/2017

  • Hits: 1909

Koleksioni më i ri i panele per 2016/17 është bashkim i përsosur i drurit, guri dhe metalit. Këtë vit koleksioni Kronodesign vjen me 11 dekore te reja bashkëkohore druri, 6 dekore metalike dhe 10 dizajne Worktop.

Frymëzuar nga të gjitha tendencat e fundit të projektimit ne jemi krenar për të nisur 27 dekoret tona të reja në tre kombinime dekor - nordike, luksoze dhe metropolitan.

NORDIC
Ndikuar nga bukuria dhe thjeshtësinë e dizanjeve nordike dhe skandinave. Përgjithësisht me tone të buta pastel apo dru elegantnatyror. Minimale, funksionale dhe e bukur. Nordic flet vetëm për materiale natyrore dhe të ndritshme, ndjenjë të qetë, dhe për të vlerësuar funksionalitetin.

METROPOLITAN
Me trendet për drurit të zi dhe gri fokusi i ketij koleksioni u kthye në drejtim urban dhe ndjesinë e një metropoli. dru të errët pikturë njëngjyrëshe, alumini krehur dhe sipërfaqet konkrete bashkohen, me stil të hedhur dhe tërheqës

LUXURY
E influencuar nga përbërja e materialeve të mermerit, bronxit dhe bakrit. Ky koleksion është elegant, me ngyra druri të embla dhe deri dikur tone lekure. Ky koleksion ofron komfot, extravagancë dhe ndjesinë e lluksit.


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentHikashopsocial has a deprecated constructor in /home/geraldoa/orno.al/plugins/content/hikashopsocial/hikashopsocial.php on line 13

Rreth Orno

Na Ndiqni

Keni nevojë për ndihmë?

Na telefononi @
Cel: +355 (0) 6970 777 07

Orno logo

Zyra Qëndrore

Rr. Teodor Keko, Unaza e Re, Pallati Pelivani, Kati 1 1044,Tirane, Shqipëri

Magazina

Magazina 1 - Shkozet, Durrës
Magazina 2 - Maminas